Kuruluştan geleceğe

1950’li yıllarda aile geleneği haline geleceğini bilmeden çıkılan bu yol 1970’lerde kalfalıktan 1985 yılında kurulan diş kliniğine kadar geçen sürede hekimlik titriyle taçlanmış ve günümüze 3. nesliyle aktarılmıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana elit klinikler arasında gösterilen kliniğimiz teknoloji ve yeniliklerden beslenmektedir. Geçmişten gelen tecrübe ve güvenilirliğe genç dinamik güncel bilgilerle donatılmış uzman hekimlerimizi ekleyerek büyümekteyiz.


Uzm. Dt. Buğra Çakın

Lise öğrenimini 2009 yılında Bursa Karacabey Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2014 yılında mezun olmuştur. 2016 Ocak ayında yine Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalın’nda uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2019 yılında immediate (çekimle aynı gün) implantasyon üzerine yaptığı tez çalışmasını başarıyla tamamlayarak ‘Periodontoloji Uzmanı’ ünvanını almıştır. Uzm. Dt. Buğra Çakın özellikle “ileri implant uygulamaları, immediate implantasyon/restorasyon ve ileri yumuşak ve sert doku augmentasyonu” konuları ile ilgilenmektedir. Ulusal ve uluslararası birçok kongre ve konferans tebliğleri bulunmaktadır.Türk Diş Hekimleri Birliği ve Türk Periodontoloji Derneği üyesidir.


Uzm. Dt. Ece Bildir Çakın

Lise öğrenimini 2009 yılında Özel Antalya Koleji Fen Lisesi’nde tamamlamıştır. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimine başlamıştır. 2013 yılında Amerika/San Francisco’da bulunan University of the Pacific, Arthur A. Dugoni School of Dentistry’de uluslararası öğrenci programı kapsamında gözlemci olarak bulunmuştur. 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden “Şeref Öğrencisi” olarak mezun olmuştur. 2015 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2018 yılında “Tam seramik CAD/CAM materyallerinin dayanıklılığı” üzerine yaptığı tez çalışmasını başarıyla tamamlayarak ‘Protez Uzmanı’ ünvanını almıştır. Uzm. Dt. Ece Bildir Çakın özellikle “estetik tam seramik restorasyonlar, CAD/CAM uygulamaları ve implant üstü protez” uygulamaları ile ilgilenmektedir.


Dr. Dt. Meral Bildir

İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamış ve 1980 yılında girmiş olduğu Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1985 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl yine Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır. 1990 yılında doktorasını tamamlayarak ‘Ortodonti Uzman’ı ünvanını almıştır. Daha sonra eşi Eşref Bildir ile birlikte Antalya’da kendi kliniklerinde çalışmalarına devam etmiştir. Türk Diş Hekimleri Birliği ve Türk Ortodonti Derneği üyesidir.


Dt. Eşref Bildir

İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamlamıştır. Aile mesleği olarak çocukluğundan beri aşina olduğu diş hekimliğini seçerek Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1985 yılında mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası, Antalya’ya dönerek kendi muayenehanesinde klinisyen olarak çalışmalarına başlamıştır. Meslek hayatı boyunca estetik diş hekimliği ve cam seramik restorasyonlar özel ilgi alanı olmuştur. Bu konudaki tecrübelerini çeşitli dergilerde yayınlanan yayınları, ulusal ve uluslararası sempozyumlarda yapmış olduğu sunumlarla meslektaşları ile paylaşmıştır. Türk Diş Hekimleri Birliği ve Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği üyesidir.

Yol Tarifi
Adresimiz
  • Yeşilbahçe Mh. Metin Kasapoğlu Caddesi
    Gökhan İş Merkezi
    B Blok No:21/6
    MURATPAŞA / ANTALYA